aile ve sosyal plolitikalar DUYYYYY SESİMİZİ...
KONYURTAYDERDEN AÇIKLAMA 
Ankara soyal hizmetlere bağlı SİNCAN YETİŞTİRME YURDU yaşanan içimizi acıtan olayla ilgili birkaç şey söylemek gerekiyorsa eğer içimden gecenler şunlardır kardeşlerim..
Bu olayın görüntülerini sayfalarımızda asla ama asla paylaşmam olay olmuştur bir evde iki kardeş arasında yaşanmış kabul ederek hepimizin yani TÜM YURTLULARIN YILLARCA bu ve bu gibi olaylarla büyüdüğü gerçeğini kimse saklayamaz.. yetiştiğimiz yerleri olumsuz yönlerini birlikte düzelteceğiz olumlu yönlerinide birlikte çoğaltacağız..
Yurt çocuğu şiirimi hatırlayanlar orada dayak olayınıda işlemiştim yıl 1966-1988 bu yıllar arasında bu olay vardı yıl 2015 yine var.. olmayada devam edecek TAAAAAAA..Kİ DUYYYYY aile ve soyal politikalardaki bakan..müsteşear .. bakan yardımcısı yani tüm üst yönetim biz STK ları ve derneklerin söylediklerini çiddiye alana kadar. BİZ YOLA ÇIKTIĞIMIZDA damdan düşenin halinden damdan düşer misali oralarda yaşanlar BİZİZ …ORALARI EN İYİ BİLENDE BİZİZ.. YURTLULARIN HALİNDEN EN İYİ ANLAYAN YİNE YURTLU KARDEŞLERİDİR.. ARTIK KULAKLARINIZI GÖZLERİNİZİ AÇIN HATTA YÜREKLERİNİZİ BEYİNLERİNİZİ BİZLERİ ANLAMAK İÇİN ZORLAYIN.. ASIL SUÇLU BU KURMLARI BU HALE GETİREN 2828 SAYILI KANUNLA 5395 SAYLI KANUNU ÇORBA EDİP ÖNÜMÜZE LÜKS HAYAT DİYE YUTDURANLARIN ASLINDA MEVKİ VE MAKAM PEŞİNDE OLDUKLARINI ARTIK ANLAYIN .. ANLAMIYOR VEYA ANLAMAKTA ZORLANIYORSANIZ BECEREMEDİĞİNİZ BU OLAYLARI BİZ YURTLARDAN YETİŞMİŞ AKADEMİK KARİYERDE YAPMIŞ BİZLERE TESLİM EDİN VE GÖRÜN NELER OLUYOR.. 
Her şey değişiyor yurtlar evlere evler sevgi evlerine lüks içerisinde çocuklar herşeyleri var maddi yönden her şeyleri var.. ama eksik olan bu kurum kendini değiştirmediğinden hala YURTLAR ÇOCUKLARIN YETİŞDİĞİ YERMİ…. YOKSA BAKIM VE KORUMA YERİMİ ARTIK BUNA BİR KARAR VERİN.. 
BENCE ARTIK BU KURUMLARI ÇOCUKLARIN HER YÖNDEN YETİŞTİRİLDİĞİ YERLER HALİNE GETİRMENİN ZAMANI GELMEDİMİ.. DUYYYYYYYY EY AİLE VE SOYAL POLİTİKALAR BAKANI VE DİĞER BÜROKRATLAR.. 
KONYURTAYDER BAŞKANI MÜRSEL GÖKCEN
  
867 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın